Авто спец сервіс

Кузовні роботи

Авто спец сервіс

Кузовні роботи Renault

СТО "АВТОСПЕЦСЕРВІС"
м. Київ, вул.Березняківська, 29-б
Графік роботи

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб-Нд.: Вихідний

Рихтування кузову

Ремонт кузова автомобіля – найпоширеніший вид послуг на станціях технічного обслуговування. Найчастіше він вимагає великих грошових вкладень, а якість може бажати кращого. Тому слід довіряти такі дії, як видалення вм’ятин виключно професіоналам.
Реконструкція форми є найважливішим етапом кузовних робіт. Вона потребує попередньої підготовки для працівника СТО. Базовими типами подібних робіт є видавлювання чи витягування. Воно може проводитися на знятій деталі автомобіля (двері, капот, крила та ін.) або корпусі.

Фарбування

Фарбування автомобіля — захід спрямований на відновлення зовнішнього вигляду автотранспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди в разі утворення оскалин або тріщин на кузові. Можливе також фарбування авто через повну зміну кольору.
Розрізняють повне та локальне фарбування. Повне фарбування авто полягає в фарбуванні всього кузова в новий колір або відтінок. Локальне фарбування авто є зміна або відновлення кольору кришок багажника, капота або дзеркал, крила, бампера та інших декоративних елементів. Цей процес менш трудомісткий, але він вимагає ретельного підбору фарби, щоб між місцем фарбування і рештою поверхні не було видно переходів.

Мийка та полірування

Полірування вимагає професіоналізму і відповідного обладнання. Автолюбитель, у якого тільки один інструмент — власні руки, з ним зв’язуватися навряд чи стане. Щоб вручну обробити ділянку в 15-20 см, знадобиться до півгодини часу і багато фізичних зусиль, тоді як майстер автосервісу, маючи полірувальну машинку, впорається із завданням швидко і якісно. Досвідчений практик зуміє правильно вибрати швидкість обертання, сам абразив і полірувальник, у цьому йому допоможе професійне знання технології. Ефект очевидний — відремонтоване лакофарбове покриття набуває оригінального блиску. Слід враховувати, що професійна паста для захисту блиску містить силіконові речовини, які завдяки спеціальній формулі не впливають на адгезію.

Полірування однаково успішно усуває дефекти на будь-яких видах фарби, незалежно від основи — поліуретанових, акрилових, синтетичних, «металіках». Необхідно лише правильно витримати час для просушування, щоб поверхня була готова до обробки. Гранична швидкість полірувальної машинки — 2000 об., за більш високих обертів образивна паста перегрівається, висихає і втрачає свої властивості.

Професійна антикорозійна обробка авто

Обробка має наступні етапи:

Залишити заявку