Авто спец сервіс

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

Авто спец сервіс

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля Renault

СТО "АВТОСПЕЦСЕРВІС"
м. Київ, вул.Березняківська, 29-б
Графік роботи

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб-Нд.: Вихідний

Ходова частина є невід’ємною конструктивною частиною, що постійно зазнає значних навантажень. Вона найбільш схильна до зносу в силу свого призначення розподіляти динамічні навантаження і адаптуватися до рельєфу дорожніх покриттів, будучи одночасно і опорою корпусу автомобіля. Навіть дрібна неполадка в системі опорних механізмів може спричинити відмову важливіших елементів і, як наслідок, відмову ходову в цілому. Стійкість, маневреність та безпека автомобіля на дорозі повністю залежать від стану ходової, а тому вона має бути справною та надійною в експлуатації.

Ремонт кермових рейок

Рульове управління це механізм, що перерозподіляє імпульс від рульової колонки до коліс, відповідає за реакцію керованих коліс на рухи водія. Існує безліч причин для ремонту рейок, і найпоширенішими серед них є протікання рульової рейки, протікання сальників, корозія штока, люфт рульової рейки, туге керування і сторонній стукіт з віддачею в рульове колесо.

Про необхідність ремонту свідчать поява мастила під автомобілем, утруднене кермове керування інші підозрілі явища. Кожна несправність тягне за собою ремонт різного ступеня складності. Наприклад, ремонт рульових рейок може зводитися до заміни сальників і шліфування схильного до корозії вала або вимагати повного розбирання конструкції з подальшою заміною деталей рульової рейки, що зношуються, і її регулюванням.

Щоб уникнути серйозного і дорогого ремонту слід систематично проводити діагностику рульової рейки. Діагностика показує працездатність рейки, відповідність параметрам виробника, справність запчастин і ступінь їхнього зносу. Таким чином, в результаті діагностики стає очевидним, чи потрібен ремонт рейок. У більшості випадків своєчасно проведена діагностика захищає від істотних витрат.

Записатись на диагностику ходової частини